122 804

  • Serverade gäster

Fika?

Hur kan vi hjälpa dig?

+468 – 410 367 90 hej@konceptochevent.se

Skicka meddelande

Vi som jobbar

Robert Sundén

Försäljningrobert@konceptochevent.se+4673 342 13 70

Moa Sarstedt

Sr Projektledaremoa@konceptochevent.se+4670 930 94 84

Fredric Gustafsson

Kommunikationfredric@konceptochevent.se+4673 522 00 24

Viktor Ekström

Säljchef & Partnerviktor@konceptochevent.se+4670 570 56 40

Nathalie Nikitin

Projektledarenathalie@konceptochevent.se+4673 396 41 24

Sara Shalabi

Sr Projektledaresara@konceptochevent.se+4676 893 71 33

Karolina Martin

Projektledarekarolina@konceptochevent.se+4673 610 78 72

Niklas Åström

VD & Grundareniklas@konceptochevent.se+4670 818 27 88

Vill du veta mer?

Kontakta oss så berättar vi mer.

Feeling idag

Standard
Summer mode
Feeling green
×

Vi bjuder på fika!

Vill du veta mer om Koncept & Event, söka jobb hos oss eller bara träffa vår vakthund Coco? Hör av dig så ses vi på en fika på vårt kontor!