141 738

  • Serverade gäster

Fika?

Hur kan vi hjälpa dig?

+468 – 410 367 90 hej@konceptochevent.se

Skicka meddelande


Viktor Ekström
Försäljningschef & Partner
+4670 570 56 40
viktor@konceptochevent.se


Nathalie Nikitin
Projektledare
+4673 396 41 24
nathalie@konceptochevent.se


Johanna Kupari
Projektledare
+4676 894 06 64
johanna@konceptochevent.se


Timothy Forni
Eventansvarig
+468 410 36 790
timothy@konceptochevent.se


Niklas Åström
Kundansvarig, VD & Grundare
+4670 818 27 88
niklas@konceptochevent.se


Robert Sundén
Kundansvarig
+4673 342 13 70
robert@konceptochevent.se


Karolina Martin
Projektledare
+4673 610 78 72
karolina@konceptochevent.se


Patrik Holm
Eventansvarig
+468 410 36 790
patrik@konceptochevent.se


Fredric Gustafsson
Kommunikation
+4673 522 00 24
fredric@konceptochevent.se


Sara Shalabi
Projektledare
+4676 893 71 33
sara@konceptochevent.se


Moa Sarstedt
Projektledare
+4670 930 94 84
moa@konceptochevent.se


Malin Nilsson Gauffin
Eventansvarig
+468 410 36 790
malin@konceptochevent.se


Emelie Alm
Operativ Chef
+4672 999 59 91
emelie@konceptochevent.se

Vill du veta mer?

Kontakta oss så berättar vi mer.

Feeling idag

Standard
Winter mode
Feeling green
×

Vi bjuder på fika!

Vill du veta mer om Koncept & Event, söka jobb hos oss eller bara träffa vår vakthund Coco? Hör av dig så ses vi på en fika på vårt kontor!