Skicka meddelande

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.


Viktor Ekström 

Client Director & Partner
+4670 570 56 40
viktor@konceptochevent.se


Karolina Martin
Project Manager
+4673 610 78 72
karolina@konceptochevent.se


Frida Burtsov
Production Manager
+4676 211 44 86
frida@konceptochevent.se


Sebastian Nordström
Copywriter & Planner
+4676 898 62 54
sebastian@konceptochevent.se


Sara Shalabi
Project Manager
+4676 893 71 33
sara@konceptochevent.se


Anna Lundin

Client Director
+4670 748 02 42
anna@konceptochevent.se


Mariam Perry
Project Manager
+4670 967 89 21
mariam@konceptochevent.se


Fanny Moilanen
Project & Marketing Coordinator
+4673 315 85 20
fanny@konceptochevent.se

Linus Bertholdsson
Creative Director
+4670 888 61 62
linus@konceptochevent.se


Robee Nobell-Joy
Operations Manager
+4676 884 66 04
robee@konceptochevent.se


Marcus Persson
Client Director
+4673 500 94 75
marcus@konceptochevent.se

Sofia Asknert
Project Manager
+4670 211 71 45
sofia@konceptochevent.se


Malin Nilsson
Project Coordinator
+4676 695 94 34
malin@konceptochevent.se


José Andres Zuniga
Video & Studio Manager
+4673 942 67 67
andres@konceptochevent.se


Nathalie Nikitin
Production Manager
+4673 396 41 24
nathalie@konceptochevent.se


Axel Haglund
Production Manager
+4676 853 97 72
axel@konceptochevent.se

 Hanna Danielsson
Project Coordinator
+4672 394 33 63
hanna@konceptochevent.se


Siri Kocsis Eriksson
Graphic Designer
+4670 823 19 60
siri@konceptochevent.se

Vill du veta mer?

Kontakta oss så berättar vi mer.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Feeling idag

Standard
Summer mode
Feeling green