143 639

  • Serverade gäster

Fika?

Hur kan vi hjälpa dig?

+468 – 410 367 90 hej@konceptochevent.se

Skicka meddelande


Viktor Ekström
Client Director, Concept Developer & Partner
+4670 570 56 40
viktor@konceptochevent.se


Nathalie Nikitin
Project Manager & Creative Producer
+4673 396 41 24
nathalie@konceptochevent.se


Fredric Gustafsson
Head of Marketing & Art Director
+4673 522 00 24
fredric@konceptochevent.se


Niklas Åström
CEO, Creative Director & Founder
+4670 818 27 88
niklas@konceptochevent.se


Love Nordgren
Client Director
+4672 399 62 09
love@konceptochevent.se


Karolina Martin
Project Manager
+4673 610 78 72
karolina@konceptochevent.se


Sara Shalabi
Project Manager & Content Developer
+4676 893 71 33
sara@konceptochevent.se


Moa Sarstedt
Project Manager
+4670 930 94 84
moa@konceptochevent.se


Malin Nilsson Gauffin
Travel & Project Coordinator
+4676 894 06 64
malin@konceptochevent.se

Vill du veta mer?

Kontakta oss så berättar vi mer.

Feeling idag

Standard
Winter mode
Feeling green
×

Vi bjuder på fika!

Vill du veta mer om Koncept & Event, söka jobb hos oss eller bara träffa vår vakthund Coco? Hör av dig så ses vi på en fika på vårt kontor!