Skicka meddelande

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.


Viktor Ekström 

Head of Sales & Partner
+4670 570 56 40
viktor@konceptochevent.se


Karolina Martin
Executive Project Manager
+4673 610 78 72
karolina@konceptochevent.se


Anna de Maré
Head of Production
+46706256819
annadm@konceptochevent.se


Fredrik Edlund
Executive Technical Production Manager & Client Manager
+4670 272 19 63
fredrik@konceptochevent.se


Emma Lewin
Producer & Project Manager
+4676 244 06 34
emma@konceptochevent.se


Roza Zawada 
Sales Coordinator
+4670 518 57 55
roza@konceptochevent.se


Carl Zai
Concept Developer
+4670 142 23 78
calle@konceptochevent.se


Mariam Perry
Project Manager
+4670 967 89 21
mariam@konceptochevent.se


Cornelia Andersdotter
Project Manager
+4670 408 39 00
cornelia@konceptochevent.se


Fanny Moilanen
Visual Production Manager
+4673 315 85 20
fanny@konceptochevent.se


Daniela Kandelberg
Production Manager
+4673 401 84 05
daniela@konceptochevent.se


Cristopher Cornejo
Digital Content & Streaming Producer
+4673 553 92 85
cristopher@konceptochevent.se


Marcus Persson
Client Manager
+4673 500 94 75
marcus@konceptochevent.se


Sofia Asknert
Executive Project Manager
+4670 211 71 45
sofia@konceptochevent.se


Frida Burtsov
Production Manager
+4676 211 44 86
frida@konceptochevent.se


José Andres Zuniga
Video producer & Photographer
+4673 942 67 67
andres@konceptochevent.se


Robee Nobell-Joy
Operations Manager
+4676 884 66 04
robee@konceptochevent.se


Siri Kocsis Eriksson
Graphic Designer
+4670 823 19 60
siri@konceptochevent.se


Lisa Thunström

Graphic & Motion Designer
+4670 816 63 75
lisa@konceptochevent.se


Erica Grandell 

Client Manager
+4676 711 55 60
erica@konceptochevent.se


Sara Shalabi
Executive Project Manager & Partner
+4676 893 71 33
sara@konceptochevent.se


Malin Nilsson
Production Manager
+4676 695 94 34
malin@konceptochevent.se


Anna Lundin
Client Manager
+46707 480 242
anna@konceptochevent.se


Nathalie Nikitin
Production Manager
+46733 964 124
nathalie@konceptochevent.se

Vill du veta mer?

Kontakta oss så berättar vi mer.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Feeling idag

Standard
Summer mode
Feeling green